MERKEZ0(212) 433 83 00
ANTALYA0(242) 248 26 06
BURSA0(224) 240 09 07
KAYSERİ0(352) 220 50 40

Hakkımızda

Boğaziçi Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş. sektör farkı gözetmeksizin yeminli mali müşavirlik, bağımsız denetim, vergi danışmanlığı, yönetim danışmanlığı, muhasebe danışmanlığı ve sosyal güvenlik konularında mükelleflerin ihtiyaçlarını  karşılamak amacıyla uzun yılların verdiği tecrübesi ile  hizmet vermekte olan profesyonel bir organizasyondur.

 
Şirket merkezimiz İstanbul’da bulunmakta olup, Ankara, Antalya, Bursa, Kayseri, Bolu illerinde irtibat bürolarımız mevcuttur. Şirketimiz kurucuları uzun yıllar Maliye Bakanlığı’nda Merkez Denetim Elemanı olarak çalışmış ve yine Maliye Bakanlığı’nın çeşitli birimlerinde idari kadrolarda yönetici olarak görev yapmışlardır.
 
“En kaliteli hizmet en doğru insanla verilir.” düsturundan hareketle mesleğinin en üst seviyelerinde görev yapmış, kariyer sahibi meslek erbabı istihdam edilerek, iş sahiplerinin sorunlarının, idari ve yasal uyuşmazlıkların, işin duayenlerinin bilgi, görgü ve tecrübeleri ışığında çözümlenmesi vizyonuyla hareket eden şirketimizde Vergi Bölüm Başkanı’mız Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanlığı Kurucu Müdürlüğü başta olmak üzere, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Grup Müdürlüğü ve ihtisas vergi dairelerinde vergi dairesi müdürü olarak görev yapmıştır. KDV Bölüm Başkanı’mız Maliye Bakanlığı Gelir Birimlerinde uzun yıllar üst düzey yönetici olarak görev yaptıktan sonra şirketimiz kadrosuna katılmıştır. Denetim ekip sorumlularımızın tamamı yüksek öğrenim mezunu, SMMM ve Bağımsız Denetim Ruhsatını haiz ve uzun yıllar denetim tecrübesine sahip personelden oluşmaktadır.
 
Şirketimiz 4 Yeminli Mali Müşavir, 45 kişilik denetim toplamda 50 kişilik kadrosu ile hizmet vermekte olup, personelimizin 15’i Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatını haizdir. 
 
Tekstil, İmalat, İnşaat, Hizmet, Perakendecilik, Gayrimenkul, Gemi İnşaa, Turizm, Akaryakıt, Tarım, Elektrik – Elektronik, Enerji, Madencilik sektörlerinde geniş müşteri kitlesine tecrübe sahibi yetkili uzman ekipleriyle hızlı, güvenilir hizmet verilmektedir.
 
Şirketimiz, Kamu Gözetim Kurumu ve Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yetkilendirilmiş bağımsız denetim kuruluşudur.

15147 kişi tarafından görüntülenmiştir.

BOĞAZİÇİ BAĞIMSIZ DENETİM ve YMM A.Ş.


Boğaziçi Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş. vergi ve yönetim danışmanlığı hizmetleri veren profesyonel bir organizasyondur.

© Copyright 2016-2024 | Boğaziçi Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.